❤️ I dag siver regnet ned, siste dag i februar og vinteren skal snart være på hell. Slik kan det ikke alltid bli. Mars er snø-måneden heter det, så vi får se.
Kan se ut som jeg også er i vintermodus på syrommet. Stadig syr jeg votter. Disse fra en klokkestreng, gjenbruk igjen. Lover at det kommer flere, har en del gamle broderier mine gjemmer.
Jeg har også prøvd meg på såkalte "pulsvarmere" Kjøpte et putetrekk på Rusta som var loddent og helt perfekt til "tittekant". Litt ribb bare i tillegg. Sånn er det å se gjenbrukt-verdier. Ser faktisk alltid etter noe på mine butikkrunder som kan brukes til noe annet enn det egentlig er tiltenkt😁
Jo ikke nok med det, har sydd en lipsyl-holder . Den er med trykknapp slik at lipsylen ikke faller ut og så har den en ring og kan festen til "hva som helst". Artig venninnegave også til de som har alt.
Til neste gang, ta vare på hverandre.
💖
Ingen kommentarer:
Legg inn en kommentar